در حال بارگزاری، لطفا اندکی صبر کنید...

حریم خصوصی

 

بنام خدا

متن صفحه حریم خصوصی


"
فپس " ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است ، جهت ثبت نظرات ، پیشنهادات سازنده شما عزیزان و یا استفاده از سرویس ها و خدمات این مجموعه، اطلاعاتی را از شما درخواست میکند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به شما سروران عزیز ارائه دهد.

از آنجا که کلیه فعالیت‌ های " فپس " قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت میگیرد ، برای پردازش و ارائه خدمات مطلوب تر ، اطلاعاتی به شرح ذیل مورد نیاز می باشد :

 اطلاعات مورد نیاز مربوط به مصرف کننده گان عزیز :

نام - نام خانوادگی شماره ملی - شماره موبایل و تلفن - ایمیل

 مشتریان گرانقدر لطفا جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی نسبت توسط افراد سودجو ، نسبت به حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز عبور خود نهایت دقت خود را بکار گیرید و آنرا برای کسی فاش نفرمایید.

" فپس " اطلاعات کاربران خود را محرمانه میداند و آنان را به هیچ شخص یا سازمانی منتقل نمیکند ، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع قانونی ذیصلاح قرار دهد.

" فپس " همانند سایر وب سایت ‌ها از جمع آوری IP و کوکی ‌ها استفاده میکند ، اما پروتکل ، سرور و لایه ‌های امنیتی " فپس " و روش ‌های مناسب مدیریت داده‌ های اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی ‌های غیر قانونی جلوگیری میکند.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل ‌ها و خبرنامه های " فپس "  ندارید ، می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک فرمایید.

" فپس " برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار میگیرد و امیدوار است که تجربه‌ خریدی آسان ، مطمئن ، لذت بخش و پرسودی راحت را برای شما سروران عزیز فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال ? لطفا با اطلاعات تماس " فپس " ارتباط برقرار نمایید.

" فپس " ممکن است انتقادات و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد ، " فپس " میتواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

" فپسهمواره با احترام به اطلاعات کاربران ، آنها را حفظ و نگهداری خواهد نمود.

همه مطالب در دسترس ، از طریق هر یک از خدمات " فپس " مانند متن ، گرافیک ، آرم ، دکمه ، تصاویر ، ویدئوهای تصویری ، موارد فایل دانلود و کپی ، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط " فپس "  جزئی از اموال " فپس " محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار " فپساست و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را برای " فپس "  محفوظ می دارد. علاوه بر این و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک ازخدمات ایجاد شده توسط " فپس "  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار" فپس " است و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره برداری و استفاده از لیست محصولات ، مشخصات فنی ، قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات وب سایت " فپس " و یا هر یک از خدمات و یا مطالب دانلود یا کپی کردناطلاعات یا مقاصد تجاری ، هرگونه استفاده از داده کاوی ، روبات یا روش های مشابه مانند جمع آوری داده ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای " فپس "  محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات " فپس، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز عبور انجام می پذیرد به عهده کاربران محترم می باشد .

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما پایگاه رسمی این سایت است .ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس های رسمی و یا شماره های تلفن تایید شده در سایت با شما تماس نخواهیم گرفت .

 وب سایت " فپس " هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر و همچنین هیچگونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اینترنتی همچونyahoo

messenger  یاmsn messenger  و غیره ندارد. کاربران جهت برقراری ارتباط تنها می توانند از آدرس های ذکر شده در بخش «ارتباط با ما» استفاده فرمایند.

همیشه دوستون داریم